Historie



Porovnání výrobku (0)


Klement Gottald ve fotografii

Klement Gottald ve fotografii

pevná vazba, bez obalupěkný stavrok vydání 1949POŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší kniha - poštovné se mění,..

40Kč

Kolektiv autorů - 40 let rozvoje JZD v okrese Prachatice

Kolektiv autorů - 40 let rozvoje JZD v okrese Prachatice

brožovaná vazbavelmi dobrý stavvydáno r. 1989POŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší kniha - poštovné se mění, z..

100Kč

Kolektiv autorů - 60 let bojů a práce KSČ na Písecku

Kolektiv autorů - 60 let bojů a práce KSČ na Písecku

brožovaná vazba velmi dobrý stavvydáno r. 1981POŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší kniha - poštovné se m..

100Kč

Kolektiv autorů - Bitva o Berlín

Kolektiv autorů - Bitva o Berlín

pevná vazbadobrý stav, obálka ušpiněná, stránky zažloutlévydáno r. 1950POŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší k..

140Kč

Kolektiv autorů - Dějiny KSČ

Kolektiv autorů - Dějiny KSČ

brožovaná vazbadobrý stavvydáno r. 1960POŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší kniha - poštovné se mění, zhruba ..

30Kč

kolektiv autorů - Kdy, kde, proč, jak se to stalo v českých dějinách

kolektiv autorů - Kdy, kde, proč, jak se to stalo v českých dějinách

pevná vazba, laminokniha ve výborném stavurok vydání 2001, 1. vydání..

50Kč

Kolektiv autorů - Knížka o Malenicích u Volyně

Kolektiv autorů - Knížka o Malenicích u Volyně

brožovaná vazbauchazející stavvydáno r. 1940POŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší kniha - poštovné se mění, zh..

80Kč

Kolektiv autorů - Kutná Hora

Kolektiv autorů - Kutná Hora

pevná vazba s obalemvýborný stavvydáno r. 2000jedná se o těžší knihuPOŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší knih..

400Kč

Kolektiv autorů - Legionářské besedy 1926, 1927

Kolektiv autorů - Legionářské besedy 1926, 1927

dvě knihy - jedna rok 1926, druhá rok 1927pevná vazbaknihy v pěkném stavu, v každé knize na prvních ..

500Kč

Kolektiv autorů - Milevsko 830 let

Kolektiv autorů - Milevsko 830 let

1184 - 2014pevná vazba, laminovýborný stavrok vydání 2014POŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší kniha - poštovn..

50Kč

Kolektiv autorů - Partyzánské hnutí v Československu za druhé světové války

Kolektiv autorů - Partyzánské hnutí v Československu za druhé světové války

pevná vazba s obalemvelmi dobrý stav, obálka trochu ušpiněná a potrhanávydáno r. 1961POŠTOVNÉ1 kniha..

100Kč

kolektiv autorů - Písecké ulice

kolektiv autorů - Písecké ulice

pevná vazba, laminove výborném stavurok vydání 1998..

80Kč

Kolektiv autoru - Pod císařským praporem - Historie habsburské armády 1526-1918

Kolektiv autoru - Pod císařským praporem - Historie habsburské armády 1526-1918

pevna vazba s obalemvyborny stavvydano r. 2003postovne 150Kc..

1 000Kč

kolektiv autorů - Příběhy slavných hostinců - I. díl

kolektiv autorů - Příběhy slavných hostinců - I. díl

pevná vazba, laminovýborný stavrok vydání 2009..

50Kč

Kolektiv autorů - Sborník k 750. výročí Blatné

Kolektiv autorů - Sborník k 750. výročí Blatné

pevná vazba s obalemvelmi dobrý stav, pouze obálka trochu ušpiněnávydáno r. 1985POŠTOVNÉ1 kniha - 80..

30Kč

Kolektiv autorů - Treasures Of Tutankhamun

Kolektiv autorů - Treasures Of Tutankhamun

brožovaná vazbavelmi dobrý stavvydáno r. 1976anglickyPOŠTOVNÉ1 kniha - 80Kčtěžší kniha - poštovné se..

200Kč

Zobrazuji 257 až 272 z 460 (celkem stran 29)